Michał 18 czerwca, 2020

Willa o modernistycznej bryle zaprojektowana została przez studio architektoniczne Moomoo Architects. Za projekt wnętrz odpowiada architekt Nadia Mitłosz.Nieruchomość położona jest malowniczym miejscu pomiędzy Wilanowem a Konstanciniem, w drugiej i ostatniej linii zabudowy, na działce o powierzchni ok. 4500 m2 do której dojazd zapewnia prywatna droga wysypana tłuczniem oraz obsadzona liczną roślinnością. W skład działki wchodzi wygrodzony kawałek prywatnego lasu o powierzchni ok. 2000 m2, który jest częścią większego kompleksu leśnego.

Projekt domu jest wyjątkowy dzięki ogromnym przeszkleniom o powierzchni ponad 250 m2, otwartym przestrzeniom, wysokim pomieszczeniom, zaawansowanym systemom (w tym energooszczędnym) oraz jakości użytych materiałów.We wnętrzu przeważają jasne kolory z ciepłymi dodatkami w postaci bielonego drewna.Sercem domu jest przestronny salon gdzie wysokość sufitu sięga ponad 8 metrów oraz z którego jest bezpośrednie wyjście na ogród oraz na taras z basenem.

Na parterze domu znajduje się salon z jadalnią i aneksem kuchennym z którego jest wyjście taras z basenem oraz częścią jadalną na świeżym powietrzu oraz części wypoczynkową z kanapami. Poza za tym w domu jest kuchnia robocza (za ukrytą ścianą), toaleta, hol, garderoba, gabinet, łazienka z sauną, sala kinowo – rozrywkowa, garaż na 2 samochody, pomieszczenie techniczne, schowek.Na piętrze domu znajduje się sypialnia z garderobą oraz łazienką z przeszkleniem na salon, hol, pokój gościnny, pralnia oraz dwa pokoje dziecięce z antresolami i łazienkami.

Dom wyposażony jest w system rekuperacji, dwie pompy ciepła, klimatyzacje, sterowniki NEST (kontrola temperatury), fotowoltaike na dachu, monitoring zewnętrzny, pełną automatykę do zasłon, paczkomat na wjeździe, system nawadniania ogrodu, zmiękczać do wody oraz automatyczne koszenie i nawożenie ogrodu.